Ontdek de genomineerde kortfilms voor het BSFF!

Elk jaar biedt de Belgische Competitie van het Brussels Short Film Festival een rijk en gevarieerd overzicht van korte films in België, ook nu zijn er weer een hele hoop parels te ontdekken van nieuw talent en meer gevestigde waarden.

Uit bijna 300 ingezonden films zullen 45 geselecteerde kortfilms meedingen naar de prijzen in de Nationale Competitie van het BSFF, Dit zijn de films die zijn geselecteerd voor de editie van 2021:

  • 407 JOU (407 DAYS) – Eleonore Coyette
  • Abada – Jean-Benoît Ugeux
  • Beau Monde – Hans Vannetelbosch
  • Belgium-20 – Jean-Benoît Ugeux
  • Binge Loving – Thomas Deknop
  • Boos (Angry) – Frederike Migom
  • Cœur vaillant – Nastasja Caneve
  • Dans le silence d’une mer abyssale (In the silence of an abyssale sea) – Juliette Klinke
  • Des choses en commun – Ann Sirot, Raphaël Balboni
  • Easter Eggs – Nicolas Keppens
  • Echo – Kato De Boeck, Flo Van Deuren
  • El patronato – Belinda Aguilera
  • En Fin de Conte (A Fairy Tale) – Zoé Arene
  • Gloria – Iza Cracco
  • Hertenkoorts (Buck Fever) – Griet Goelen, Louise Van Assche
  • Juliette The Great – Alice Khol
  • Junie  – Grégoire Graesslin
  • La couleur des rois – Simon Dara, Julien Dara
  • La renverse (Turn of the Tide) – Christine Grulois
  • L’eau à la bouche – Emmanuelle Huynh
  • Ligie – Aline Magrez
  • Los Veo (I see them) – Daniel Granados
  • Lynx – Julien Henry
  • Mia – Christina Vandekerckhove
  • Mieux que les rois et la gloire – Guillaume Senez
  • Mosaic – Imge Özbilge, Sine Özbilge
  • My friend – Michaël Bier
  • Nuits Sans Sommeil (Stories Keep Me Awake at Night) – Jérémy van der Haegen
  • Okht Elmarhoum – Maja Ajmia Yde Zellama
  • Palma – Alexe Poukine
  • Plan Plan Cul Cul – Alexandre Vignaud
  • Rien Lâcher – Laura Petrone, Guillaume Kerbusch
  • Rimples – Anthony Van Roosendael
  • Sauce à part – Yoann Zimmer
  • Se battre encore – Arthur Lecouturier
  • Seule la mer – David Prudhomme
  • Sprötch – Xavier Seron
  • Stephanie – Leonardo van Dijl
  • Sur le rivage (On the Shore) – Camille Mol
  • T’es morte Hélène (You’re dead Helen) – Michiel Blanchart
  • The nipple whisperer – Jan Van Dyck
  • The Sky Was Pink – Jules Comes
  • Titan – Valéry Carnoy
  • Yaren and the sun – Joren Slaets, Renate Raman
  • Zonder Meer – Meltse Van Coillie

Ontdek hier ook de genomineerden van de Internationale competitie, waar ook de Belgische winnaar van het Kortfilmfestival in Leuven zich voor wist te plaatsen: So we live van Rand Abou Fakher. Ook bij de Next Generation Competitie bevinden zich een aantal prachtige films van eigen bodem, zoals o.a. Wildflowers • The Children of Never van Ammen S. Ogedengbe.

Het Brussels Short Film Festival vindt plaats van 28 augustus t.e.m. 5 september.

Bekijk ook

Hotel Centaur zoekt hulp!

De Grieks-Belgische kortfilm Hotel Centaur heeft jouw hulp nodig.  De opnames van de film zijn …